To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Gdańsk.

Kompletowanie zamówień w Aptece (Morena/Kokoszki) darmowy dojazd

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ
Nr referencyjny KAGK 07/20
Miejsce pracy: Morena
/ Kokoszki

Szkolenie BHP 07.08

Chcesz pogodzić pracę ze studiami lub innymi obowiązkami?
Cenisz sobie pozytywną atmosferę wśród współpracowników?
Ta oferta jest dla Ciebie!

WYMAGANIA:

dyspozycyjność do pracy od zaraz (4-5 dni w tygodniu),
chęć do pracy,
rzetelność, odpowiedzialność,
dyspozycyjność do pracy zmianowej; preferujemy osoby dyspozycyjne do pracy w systemie 3-zmian, w każdym tygodniu na innej zmianie,
mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

OBOWIĄZKI:

kompletowanie zamówień,
pomoc przy rozkładaniu paczek,
skanowanie towaru.

OFERUJEMY:

Pracę w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska- Kokoszki,
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,
Pracę w godzinach 6.00-13.00, 14.00-21.00, 22.00-5.00,

Darmowy dojazd z Moreny i z Wrzeszcza,
Pracę dla kobiet i mężczyzn.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KAGK/08/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

  • Dodane o 17:55, 30 lipca 2020
  • Wyświetleń:3705
  • ID ogłoszenia: 615866618

Ogłoszenia użytkownika actio-hr